اینترنت همراه با رشد روزافزون خود، کاربردهای فراوانی در صنایع مختلف یافته است. امروزه اینترنت به عنوان رسانه ای قدرتمند در اختیار صنعت تبلیغات قرار گرفته است. افزایش سریع تعداد افرادی که می توانند به اینترنت دست پیدا کنند منجر به افزایش سریع تبلیغات اینترنتی و حجم قابل توجه پول صرف شده برای تبلیغات اینترنتی شده است.
همچنین بدلیل ویژگی ها و مزیتهای فراوانی که اینترنت در مقایسه با رسانه های دیگر دارد، تبلیغات اینترنتی شاهد رشد فراوانی در طی سالیان اخیر شده است. اینترنت مکانیزمی با میلیونها مشتری بالقوه است که می تواند به یک تجارت 24 ساعته در شبانه روز و 365 روزه در سال دست یابد. با وجود چندین میلیون نفر که در سراسر جهان که متصل به اینترنت هستند، سازمانها به معرفی خدمات و محصولات خود در دنیای اینترنت پرداختند تا نه تنها همکاری با مخاطبان خاص خود را حفظ کنند، بلکه بتوانند از میان اقشار مختلف علمی، فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی جامعه، مخاطب عام را نیز جذب کنند.

.... شما تاپ باشید ...

از آنجا که یکی از مهمترین فاکتورهای تجارت، تبلیغات می باشد، کانون تبلیغات اینترنتی یوتاپ  با توجه به تجربه 10 ساله در زمینه دنیای اینترنت ایران با شعار "شما (یو) تاپ باشید" ، بگونه ای حرفه ای و هوشمند به تحلیل بازار رقابتی صنف تبلیغ دهنده می پردازد و با ارائه راهکارهای مناسب تبلیغات، به گسترش و معرفی تبلیغ دهندگان در محیط پویا اینترنت می پردازد.

برخی از خدمات کانون تبلیغات اینترنتی یوتاپ :

  • مشاوره و ساماندهی تبلیغات اینترنتی
  • مدیریت کامل و دقیق انواع تبلیغات کلیکی، بنری، نمایش شرکت آگهی دهنده، در وب سایت سایتهای پربیننده ایران
  • مجری تبلیغات آنلاین در وب سایتهای پر بازدید ایرانی با در نظر گرفتن حضور مخاطبان خدمات شرکت آگهی دهنده
  • تحلیل بازار رقابتی صنف تبلیغ دهنده در اینترنت
  • پیشنهاد راه کارهای کاربردی جهت بهترین نوع تبلیغات اینترنتی با توجه به صنف شرکت آگهی دهنده
  • پیشنهاد راه کارهای کاربردی جذب موثر مخاطب خاص
  • گزارش دهی روند رشد تبلیغاتی توسط پنل اختصاصی
  • تهیه پکیج تبلیغاتی موثر با در نظر گرفتن بودجه تبلیغاتی شرکت درخواست دهنده آگهی آنلاین
برخی از وظایف کانون تبلیغات اینترنتی یوتاپ :

کانون تبلیغات اینترنتی یوتاپ افتخار دارد علاوه بر اجرای و ساماندهی بنرهای تبلیغاتی روی لیست سایتهای درخواستی با سایزهای انتخابی، تسویه مالی با وب سایتهای آگهی پذیر، تعویض بنر روی وب سایتها، بازدید روزانه بنرها روی وب سایتها به منظور حضور فعال بنر و نیز ارائه مشاوره های سازنده جهت افزایش بازدید و جذب مخاطب ، به تحلیل تبلیغاتی در دوره تبلیغات توسط پنل تخصصی کانون تبلیغات اینترنتی یوتاپ به منظور نیل به هدف اقتصادی مدنظر بپردازد.


آگهی پذیر

قبلی بعدی

آگهی دهنده

تماس با ما